Filtracja chłodziwa, filtracja emulsji, włókniny filtracyjne, skimery olejowe, separatory magnetyczne, filtry próżniowe, transportery wiórów

Maszyny i urządzenia dla przemysłu

Systemy filtracji chłodziw

Filtracja chłodziw

Firma Adjatech to wieloletni lider w dostarczaniu urządzeń do filtracji chłodziw.  Ponadto w firmie Adjatech zakupią Państwo filtry do filtracji na mokro oraz na sucho, które są niezbędne m.in.: w komorach śrutujących.

Filtracja chłodziwa jest konieczna w wielu gałęziach przemysłu – nie można z niej zrezygnować w hutnictwie, metalurgii, przemyśle zbrojeniowym czy podczas szlifowania różnorodnych elementów i wyrobów. W naszej firmie zakupią Państwo filtry do płynów oraz filtry powietrza potrzebne przy procesach obróbkowych. Mamy ogromne doświadczenie w tematach takich jak filtracja emulsji oraz filtracja oleju, dzięki czemu nasi pracownicy zaproponują Państwu najwyższej jakości skimmery olejowe, włókna i włókniny filtracyjne CNC. Ponadto oferujemy wykonywanie instalacji do oczyszczania chłodziw w układzie centralnym oraz zewnętrznym filtracji chłodziwa.

Dostępne u nas filtry dedykowane są głównie procesom takim jak: filtracja przy obróbce wiórowej, obróbce ściernej, filtracja oleju w trakcie wytłaczania blachy czy filtracja chłodziw podczas szlifowania. Możemy również zaoferować Państwu znakomite rozwiązania eliminujące oleje z powierzchni emulsji obróbkowych oraz agregaty konserwujące emulsję. Zajmujemy się ponadto sprzedażą filtrów samoczyszczących, próżniowych, hydrostatycznych, grawitacyjnych i mobilnych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pomożemy Państwu dobrać odpowiednie filtry, które idealnie sprawdzą się w Państwa przedsiębiorstwie. Oferujemy również miksery pomagające przygotować mieszanki olejów, emulsji i innych chłodziw potrzebnych do prawidłowego działania układów filtrujących. W naszej ofercie znajdą Państwo również odkurzacze przemysłowe znajdujące zastosowanie przy maszynach CNC. Staramy się także, by nasi Klienci mogli zakupić u nas niezbędne urządzenia w możliwie najniższych cenach.