TRANSPORTERY
MAGNETYCZNE WIÓRÓW

MARKI Sarıgöl

TRANSPORTERY
MAGNETYCZNE WIÓRÓW

MARKI Sarıgöl

TRANSPORTERY MAGNETYCZNE WIÓRÓW

Magnetyczny transporter wiórów przeznaczony jest do transportu pyłu stalowego, rozdrobnionych wiórów stalowych oraz innych części stalowych. Podczas pracy nie ma ryzyka uszkodzenia elementów gotowych lub odpadów, ponieważ magnetyczne przęsła transportowe nie mają bezpośredniego kontaktu z elementem przenoszonym. Z uwagi na zastosowanie magnesów neodymowych, przenośniki magnetyczne są jednym z najdroższych rozwiązań transporterów.

W naszej standardowej produkcji stosujemy cztery rodzaje podziałek łańcucha: 31,75 mm; 38,10 mm; 50,80 mm; 63,50 mm. Wielkość jest dobierana w zależności od ilości przenoszonych wiórów oraz gabarytów przenośnika, podobnie jak m.in. silnik, czy przekładnia.

WIÓRY DŁUGI CIĄGLIWE STALOWE

WIÓRY POSKRĘCANE STALOWE

WIÓRY ROZDROBNIONE STALOWE

WIÓRY DROBNE STALOWE

WIÓRY DŁUGIE CIĄGLIWE ALUMINIOWE

WIÓRY POSKRĘCANE ALUMINIOWE

WIÓRY MOSIĘŻNE

WIÓRY Z TWORZYW

Sterowanie transporterem może odbywać się za pomocą zewnętrznego panelu lub poprzez podpięcie urządzenia do szafy sterowniczej obrabiarki

Nasze urządzenia są w pełni personalizowane pod potrzeby klienta. Zespół doświadczonych konstruktorów zadba, aby projekt każdego transportera spełniał wymogi klienta przed jego dostarczeniem.

Ze względu na wytrzymałą konstrukcję z blachy 3mm, nasze transportery charakteryzuje bardzo długa żywotność i bezawaryjność.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kONTAKT

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Przedstawiciel handlowy

Mikołaj Kosicki
tel.: 531 541 171
m.kosicki@adjatech.pl

Adres siedziby

ul. Gnieźnieńska 26
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

Numer telefonu

61 662 43 37
+48 531 541 171

Adres mailowy

biuro@adjatech.pl
m.kosicki@adjatech.pl