TRANSPORTERY
TAŚMOWE WIÓRÓW

MARKI Sarıgöl

TRANSPORTERY
TAŚMOWE WIÓRÓW

MARKI Sarıgöl

TRANSPORTERY TAŚMOWE WIÓRÓW

Filtr mobilny do czyszczenia oraz transportu chłodziwa wewnątrz zakładu. Odkurzacz zasysa ciecz wraz z odpadami ze zbiornika z wykorzystaniem 3 turbin mogących pracować łącznie lub pojedynczo. Cząstki stałe są zatrzymywane w filtrze workowym o zadanym stopniu filtracji, a odzyskane chłodziwo, które zwracane jest przez pompę, może zostać ponownie wykorzystane. Po napełnieniu zbiornika – odkurzacz automatycznie kończy pracę poprzez zamknięcie zaworów.

W naszej standardowej produkcji stosujemy cztery rodzaje podziałek łańcucha: 31,75 mm; 38,10 mm; 50,80 mm; 63,50 mm. Wielkość jest dobierana w zależności od ilości przenoszonych wiórów oraz gabarytów przenośnika, podobnie jak m.in. silnik, czy przekładnia.

WIÓRY DŁUGI CIĄGLIWE STALOWE

WIÓRY POSKRĘCANE STALOWE

WIÓRY ROZDROBNIONE STALOWE

WIÓRY DROBNE STALOWE

WIÓRY DŁUGIE CIĄGLIWE ALUMINIOWE

WIÓRY POSKRĘCANE ALUMINIOWE

WIÓRY MOSIĘŻNE

WIÓRY Z TWORZYW

Sterowanie transporterem może odbywać się za pomocą zewnętrznego panelu lub poprzez podpięcie urządzenia do szafy sterowniczej obrabiarki

Nasze urządzenia są w pełni personalizowane pod potrzeby klienta. Zespół doświadczonych konstruktorów zadba, aby projekt każdego transportera spełniał wymogi klienta przed jego dostarczeniem.

Ze względu na wytrzymałą konstrukcję z blachy 3mm, nasze transportery charakteryzuje bardzo długa żywotność i bezawaryjność.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kONTAKT

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Przedstawiciel handlowy

Mikołaj Kosicki
tel.: 531 541 171
m.kosicki@adjatech.pl

Adres siedziby

ul. Gnieźnieńska 26
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

Numer telefonu

61 662 43 37
+48 531 541 171

Adres mailowy

biuro@adjatech.pl
m.kosicki@adjatech.pl