STACJONARNE BRYKIECIARKI DO WIÓRÓW

MARKI METALBRIK

STACJONARNE BRYKIECIARKI DO WIÓRÓW

MARKI METALBRIK

Stacjonarne brykieciarki hydrauliczne

Brykieciarki hydraulicze METALBRIK to maszyny przemysłowe zaprojektowane do pracy w trybie automatycznym. Stworzone zostały do zagęszczania i maksymalnego wykorzystania wióra metalowego, takiego jak żeliwo, aluminium, miedź, stal, mosiądz, cynk, brąz, tytan.
Wysokie ciśnienie osiągane w komorze zgniotu umożliwia tworzenie brykietów o bardzo dużej gęstości. Prasy z serii METALBRIK, oprócz znacznego zmniejszenia objętości resztek z obróbki, tworzą brykiety, które w większości przypadków można umieścić bezpośrednio w piecach do wytapiania. Powoduje to ogromne korzyści finansowe zarówno dla firm sprzedających złom metalowy, jak i dla odlewni, które przetwarzają go mechanicznie wewnętrznie.

Maszyna składa się z hydraulicznej jednostki sterującej i jednostki sprężającej: dwa oddzielne podzespoły są montowane na tej samej podstawie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Siłownik główny, wytwarza nacisk, która jest przenoszony do komory sprężania przy określonym ciśnieniu. Wszytskie podzespoły układu sterowania (elementy hydrauliczne i zawory elektromagnetyczne) są produktami marki Parker). Niestandardowa geometria podstawy umożliwia doprowadzenie dowolnego chłodziwa wydalanego w trakcie brykietowania wiórów do jednego miejsca, z którego jest ono zasysane przez pompę membranową do zbiornika. Maszyna została przygotowana do pracy przez całą dobę i jest wyposażona w sterownik PLC, który steruje i optymalizuje cykle pracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kONTAKT

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

Przedstawiciel handlowy

Mikołaj Kosicki
tel.: 531 541 171
m.kosicki@adjatech.pl

Adres siedziby

ul. Gnieźnieńska 26
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

Numer telefonu

61 662 43 37
+48 531 541 171

Adres mailowy

biuro@adjatech.pl
m.kosicki@adjatech.pl