Filtracja Adjatech – targi ITM Poznań 2023

Filtracja Adjatech - targi ITM Poznań 2023 transportery wiórów, brykieciarki, separatory oraz cała baza produktów przemysłowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Poznań 2023, które znajduje się w pawilonie 3.

transportery do odprowadzania i usuwania wiórów z obrabiarek

Transporter wiórów służy do przenoszenia skrawków metalowych, odłamków i innych przetworzonych części z obrabiarek produkcyjnych. Został zaprojektowany do długotrwałej pracy w środowisku przemysłowym, maszyn CNC i może być dostosowane do różnych zastosowań produkcyjnych. Cechują się wysoką wydajnością (dobrą prędkością pracy) oraz niezawodnością, pozwalając przy tym na wyższą jakość i komfort pracy w zakładzie. Maszyny dostępne są w różnych rozmiarach, wykonane są z dobrej jakości materiałów i posiadają wiele rozwiązań technologicznych, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Niektóre popularne typy urządzeń to taśmowe przenośniki, rolkowe przenośniki łańcuchowe, magnetyczne przenośniki, i przenośniki śrubowe. Poprzez łatwość w obsłudze sterowanie sprzętem jest proste i oferuje wiele zastosowań w na hali produkcyjnej.

Przenośniki odpadków metalowych firmy Sarigol. Transportery wiórów to najpopularniejsze urządzenia transportowe do odprowadzania i usuwania wiórów z obrabiarek i stanowisk obróbczych. W naszej ofercie znajdują się przenośniki taśmowe, zgrzebłowe, magnetyczne i z bębnem filtracyjnym.

 

Brykieciarka do wiórów metalowych - prasowanie i brykietowanie odpadów poprodukcyjnych

Brykieciarka do wiórów metalowych to urządzenie, które umożliwiają prasowanie i brykietowanie pozostałości poprodukcyjnych, co powoduje odzysk chłodziwa, oleju lub emulsji. Oferowanymi przez nas urządzeniami są prasy do skrawków metalowych, które dzielą się na dwie grupy: mobilne lub stacjonarne.

Mobilne – automatyczne prasy do wiórów metalowych to maszyny służące do brykietowania resztek poprodukcyjnych. Posiadane urządzenia w naszej ofercie cechują się: kompaktowością i mobilnością dzięki czemu pozwalają na łatwy transport i instalację na miejscu. Prasa została zaprojektowana z małą powierzchnią podstawy dzięki czemu umożliwia to umieszczenie jej w środowisku warsztatowym bez powodowania zakłóceń w normalnej produkcji lub operacjach. Nasze maszyny wyposażone są w intuicyjny system sterowania, który pozwala na szybką i łatwą obsługę. Prasa może być wykorzystana do produkcji brykietu o wysokiej gęstości z poprodukcyjnych resztek różnego rodzaju metalu o rozmaitych rozmiarach, kształtach i materiałach. Jest również zdolna do przetwarzania oleju i odzyskiwania emulsji.
 

Stacjonarne prasy do wiórów przeznaczone są do przerabiania odpadów poprodukcyjnych na brykiety o wysokiej gęstości. Maszyny te charakteryzują się również dużą przestrzenią roboczą, która pozwala im na przetwarzanie dużych ilości zrębków w krótkim czasie. Wyposażone są w zaawansowane systemy sterowania, które umożliwiają precyzyjną pracę i dokładne wyniki. Maszyna jest również w stanie odzyskać olej, chłodziwo lub emulsję z wiórów poprodukcyjnych przed brykietowaniem.

brykieciarka do wiórów mobilna
stacjonarna brykieciarka do wiórów oferta Adjatech

separatory magnetyczne i mgły olejowej

Separator magnetyczny służy do oczyszczania chłodziw z wiórów i innych metalicznych zanieczyszczeń. Urządzenie znajduje swoje zastosowanie przy pojedynczych obrabiarkach, a także w systemach centralnych przy wymogach niskiego stopnia filtracji.

Separator mgły olejowej to urządzenie służące do usuwania cząsteczek oleju z powietrza. Są one zazwyczaj instalowane w obiektach przemysłowych, takich jak fabryki i magazyny, gdzie maszyny i inne urządzenia wykorzystują olej do celów smarowania. Separatory mgły olejowej usuwają kropelki oleju z powietrza, zanim pojawiając się będą w stanie zaszkodzić pracownikom lub zniszczyć otaczające środowisko. Powyższe urządzenia są w stanie w znaczny sposób zniwelować szkodliwe opary i uchronić przed powikłaniami pracowników funkcjonujących np. na obróbce CNC, ponieważ to właśnie podczas różnych procesów obróbczych wytwarzany jest niechciany odpad poprodukcyjny. Separatory mgły olejowej działają poprzez połączenie filtrów mechanicznych i mediów koalescencyjnych w celu oddzielenia cząstek oleju od strumienia powietrza. Cząstki te są następnie zbierane w zbiorniku lub pojemniku, który może być opróżniany okresowo lub w razie potrzeby.

Urządzenia firmy Micronfilter oczyszczają powietrze w procesie odbywającym się w komorze obrabiarki i pozwalają odzyskać wyparowane chłodziwo. W naszej ofercie znajdują się stanowiskowe maszyny serii Microil i Kube, a także centralne odciągi serii ECOTECH. Są to niezwykle wydajne urządzenia przeznaczone aby filtrować duże powierzchnie hal produkcyjnych.

separator magnetyczny Disk do oczyszczania chłodziw oferta Adjatech
separator mgły olejowej microil oferta Adjatech

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *